1 € = 25.440 Kč (ČNB 18.8.2021 )    login
levné ubytování
Penzion Toskánsko

Ubytování Toskánsko, Itálie

Penzion Alleluja se nachází v Toskánsku, na kraji obce Buggiano Castello, vzdálené 25 km od města Lucca, 55 km od Florencie (Firenze), 45 km od Pisy (Pisa) a od moře. Penzion je umístěn na kopci nad lázněmi Montecatini Terme a Monsummano Terme, s nádherným výhledem do okolí. Tato poloha umožňuje prožití klidné dovolené v tichém prostředí, obklopeném zelení, s možností výletů do okolí. Penzion nabízí ubytování ve třech samostatných apatmánech, k dispozici je bazén.

Tipy na jednodenní výlety: Cinque Terre, Siena, San Gimignano, Volterra, Livorno, lom s bílým mramorem v Carraře, přímořské letovisko Viareggio a Forte dei Marmi a spoustu dalších míst. U blízkého jezera Puccini můžete shlédnout pod hvězdami představení oper skladatele Pucciniho.

Vybavení ubytování

Penzion Alleluja je složen ze tří samostatných apartmánů:
- Fieniletto: obytná kuchyň s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí a koupelna. K dispozici přistýlka. Venkovní terasa je vybavena stolem s židlemi a slunečníkem. Vhodné pro 2 osoby + dítě.

- Cascina: obývák s rozkládací pohovkou, kuchyň, ložnice s manželskou postelí a koupelna. K dispozici přistýlka. Venkovní prostor je vybaven stolem s židlemi a slunečníkem. Vhodné pro 2 osoby + dítě.

- Olivo: velká kuchyň, obývák, ložnice s manželskou postelí a koupelnou, druhá ložnice s manželskou postelí, třetí ložnice se dvěma oddělenými lůžky, druhá koupelna. Venkovní prostor je vybaven stolem a židlemi, slunečníkem. Možnost přistýlky. Vhodné pro 6 osob + dítě.

Ubytování Olivo

V ceně jsou ručníky, přikrývky a povlečení.

Všechny kuchyně jsou vybavené nádobím (talíře, příbory, hrnky, hrnce, pánve), toustovačem.

Hosté mohou využívat venkovní slaný bazén (5 x 9 m, hloubka 1,40 m), s lehátky a slunečníky.

Penzion Alleluja

Kontakt a rezervace:
Michaela Spívalová
Polská 66, Olomouc
Tel. +420 732 939 843
e-mail: alleluja@centrum.cz

Kde penzion najdete:

GPS: 43°54'0.551"N 10°43'30.857"E

Ceník ubytování Penzion Alleluja

CENÍKtýdenní pobyty (7 dní)OLIVO 6 osob + 1 dítěFIENILETTO, CASCINA 2 osoby + 1 dítě
Vysoká sezóna30.6. - 25.8.900 € + 100 € za úklid (platí se na místě)480 € + 50 € za úklid (platí se na místě)
Střední sezóna2.6. - 30.6.
25.8. - 22.9.
720 € + 100 € za úklid (platí se na místě)400 € + 50 € za úklid (platí se na místě)
Nízká sezóna17.3. - 02.6.
22.9. - 20.10.
580 € + 100 € za úklid (platí se na místě)280 € + 50 € za úklid (platí se na místě)
Penzion yeyadu

Toskánsko – okolí

Montecatini Terme (Pistoia) - asi 6 km od Buggiano Castello

Lázně, budovy v secesním stylu, rozlehlé parky, široké ulice lemované stromy – to jsou charakteristické prvky Montecatini Terme. Moderní lázeňské budovy poskytují různé služby, jako koupele, bahenní zábaly, termální bazén, kosmetické služby, masáže, fyzioterapii, inhalace, eudermické kúry, zdravotní cvičení a k tomu je samozřejmě k dispozici minerální voda k pití. Historickou lanovkou http://www.funicolare1898.it je možné se nechat vyvézt do Montecatini Alto, fascinujícího středověkého městečka s nádherným výhledem na Montecatini Terme.

Montecarlo (Lucca) – asi 9 km od Buggiano Castello

Zachovalé historické centrum Montecarla, obehnané hradbami vystupuje nad okolí do výšky 163 m. Pevnost, která je dominantou tohoto středověkého městečka, je známá také jako Rocca del Cerruglio. Jsou zde zachovány tři brány: Florentská brána, Brána do Luccy a Nová brána. Montecarlo je známé především pro místní vína. Nejznámější vína z Toskánska s DOC klasifikací, co se týče kvality výroby, historie a vinařské tradice pocházejí z "Vinné stezky z Luccy a Montecarla".

Collodi (Pistoia) - asi 8 km od Buggiano Castello

Středověké městečko je rodným místem slavného panáčka Pinocchia. Jer zde k vidění Pinocchiův Park, Villa Garzoni z 16. století a její barokní zahrada, která byla v roce 2007 obohacena velkou atrakcí - Collodi Butterfly House; jedná se o jeden z prvních motýlích farem v Itálii, s více než 800 nejkrásnějšími druhy motýlů z celého světa http://www.collodi.com/ .